Опішнянська селищна рада
Зіньківський район, Полтавська область

Новини

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Дата створення: 15:37 14.11.2018

Ласкаво запрошуємо Вас та Ваших дітей на День відкритих дверей, що відбудеться 17 листопада 2018 року о 10 годині в актовій залі Опішнянського опорного закладу освіти.

У ВИХІДНИЙ, 27 ЖОВТНЯ, ОБ 11 ГОДИНІ НА ДІТЕЙ ОЧІКУЄ СВЯТО!

Дата створення: 17:23 24.10.2018

Місце його проведення - центральний парк селища Опішні.

"ВДЯЧНІ ГЕРОЯМ ЗА ДУХ": 13 ЖОВТНЯ У СТІНАХ ЦРДК УРОЧИСТИМ ВЕЧОРОМ ОПІШНЯНИ ПРИВІТАЛИ ЗЕМЛЯКІВ-АТОВЦІВ ІЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 18:32 18.10.2018

Пронизане болем і стражданням, через військову агресію на Донбасі та через загибель тисяч українських бійців, виконання патріотичних пісень і танцювальних номерів вихованцями спільно з викладачами Колегіуму мистецтв у Опішні, Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Опішнянської дитячої музичної школи та Будинку дитячої і юнацької творчості розчулило серця багатьох слухачів і глядачів.

В ОЧАХ ЗАРИБІЛО: ОПІШНЯНИ ОЧИЩАТИМУТЬ РІЧКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛУСКАТИХ

Дата створення: 23:08 15.10.2018

Чотириста кілограмів мальків коропа та амура в найбільш сприятливі для підростання та природнього відтворення місця з багатою кормовою базою головної водної артерії Опішнянського краю - між дамбами Міських Млинів та Деревок річки Ворскли - 10 жовтня вселили громадські активісти з "Клубу рибалок Опішні".

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата створення: 22:30 18.09.2018

Герої не вмирають! Вони повертаються  до нас – у піснях, у книжках, у фільмах та  світлинах, у назвах вулиць та навіть у наших снах. Вони продовжують жити в своїх дітях, у кожному подиху посивілих батьків,  у серцях люблячих дружин та родини. Вони проростають першими квітами весною на рідній землі, за яку віддали життя. Вони у пам’яті українців та у серці України сьогодні і назавжди.

БЕРЕГИ ВОРСКЛИ ВІД СМІТТЄВОГО ПОЛОНУ ЗВІЛЬНЯЛА "ЖМЕНЯ" ВОЛОНТЕРІВ.

Дата створення: 10:10 18.09.2018

Цікавий факт: більшість з них роками на пляжах річки не відпочивала, відповідно, і не накидала, та мотлох за "курортниками" прибирала постійно. Останнього разу "виправляти недоліки" чийогось виховання еко-активісти збиралися понад три місяці тому - на початку червня. Восени ж їх спідкало дежавю: нове "військо" з пластику, пивних скляних пляшок та поліетиленових пакетів укотре "захопило" Ворсклу. До нього доєднався "загін" зі зношено-рваних шльопанців, дитячої куртки, ємностей з-під фарби, пір'я, засобів жіночої гігієни та іншіх відходів побуту.

15 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ „WORLD CLEANUP DAY“ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ "INTERNATIONAL CLEAN BEACH DAY"!

Дата створення: 15:58 12.09.2018

Відмічайте у своєму календарі цю дату та долучайтеся до мільйонів, які будуть робити світ комфортнішим для життя! Закликаємо еко-свідомих людей присвятити кілька годин очищенню ужбережжя Ворскли та пляжів "ГЕС" і "Грибки"! Наразі проблема засмічення побутовими відходами для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити розповсюдження непотребу водними шляхами. Якщо ви також вірите у план зробити світ чистим, знаєте, що ця зміна неминуча - станьте частиною світової Еко історії! Зустрічаємося: на пляжі "ГЕС" у селі Міські Млини. Починаємо: о 10 годині. Додаємо до телефонної книги номер контактної особи: 0992839990 (Ірина Гармаш). Рукавичками та пакетами для сміття забезпечує ГО "Lets do it, Ukraine" у Полтавській області. Організовує прибирання на території Опішнянської селищної ради та частує кулішем місцева влада!

БАЖАЄШ СПРАВЖНІЙ ІНТЕРНЕТ?

Дата створення: 16:13 09.08.2018

Щоб дізнатися умови акції Легкий Перехід і підключитися, Вам необхідно Залишити заявку на Підключення по одному з наших номерів:

ОЛЕКСАНДР ВАЩЕНКО, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ "ОКОЛИЦІ", ВИЯВИВ БАЖАННЯ ПРОСПОНСОРУВАТИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ОПІШНІ-2018:

Дата створення: 11:01 03.08.2018

ВІН ВЗЯВ НА СЕБЕ УСІ ФІНАНСОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИСТУПОМ СУПЕР-ФІНАЛІСТА ТЕЛЕПРОЕКТУ "Х-ФАКТОР", УКРАЇНСЬКОГО СПІВАКА ОЛЕГА КЕНЗОВА ТА ДИСКОТЕКОЮ ВІД  DJ SAZ & MC BONDD.