Опішнянська селищна рада
Зіньківський район, Полтавська область

Новини

В ОЧАХ ЗАРИБІЛО: ОПІШНЯНИ ОЧИЩАТИМУТЬ РІЧКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛУСКАТИХ

Дата створення: 23:08 15.10.2018

Чотириста кілограмів мальків коропа та амура в найбільш сприятливі для підростання та природнього відтворення місця з багатою кормовою базою головної водної артерії Опішнянського краю - між дамбами Міських Млинів та Деревок річки Ворскли - 10 жовтня вселили громадські активісти з "Клубу рибалок Опішні".

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата створення: 22:30 18.09.2018

Герої не вмирають! Вони повертаються  до нас – у піснях, у книжках, у фільмах та  світлинах, у назвах вулиць та навіть у наших снах. Вони продовжують жити в своїх дітях, у кожному подиху посивілих батьків,  у серцях люблячих дружин та родини. Вони проростають першими квітами весною на рідній землі, за яку віддали життя. Вони у пам’яті українців та у серці України сьогодні і назавжди.

БЕРЕГИ ВОРСКЛИ ВІД СМІТТЄВОГО ПОЛОНУ ЗВІЛЬНЯЛА "ЖМЕНЯ" ВОЛОНТЕРІВ.

Дата створення: 10:10 18.09.2018

Цікавий факт: більшість з них роками на пляжах річки не відпочивала, відповідно, і не накидала, та мотлох за "курортниками" прибирала постійно. Останнього разу "виправляти недоліки" чийогось виховання еко-активісти збиралися понад три місяці тому - на початку червня. Восени ж їх спідкало дежавю: нове "військо" з пластику, пивних скляних пляшок та поліетиленових пакетів укотре "захопило" Ворсклу. До нього доєднався "загін" зі зношено-рваних шльопанців, дитячої куртки, ємностей з-під фарби, пір'я, засобів жіночої гігієни та іншіх відходів побуту.

15 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ „WORLD CLEANUP DAY“ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ "INTERNATIONAL CLEAN BEACH DAY"!

Дата створення: 15:58 12.09.2018

Відмічайте у своєму календарі цю дату та долучайтеся до мільйонів, які будуть робити світ комфортнішим для життя! Закликаємо еко-свідомих людей присвятити кілька годин очищенню ужбережжя Ворскли та пляжів "ГЕС" і "Грибки"! Наразі проблема засмічення побутовими відходами для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити розповсюдження непотребу водними шляхами. Якщо ви також вірите у план зробити світ чистим, знаєте, що ця зміна неминуча - станьте частиною світової Еко історії! Зустрічаємося: на пляжі "ГЕС" у селі Міські Млини. Починаємо: о 10 годині. Додаємо до телефонної книги номер контактної особи: 0992839990 (Ірина Гармаш). Рукавичками та пакетами для сміття забезпечує ГО "Lets do it, Ukraine" у Полтавській області. Організовує прибирання на території Опішнянської селищної ради та частує кулішем місцева влада!

БАЖАЄШ СПРАВЖНІЙ ІНТЕРНЕТ?

Дата створення: 16:13 09.08.2018

Щоб дізнатися умови акції Легкий Перехід і підключитися, Вам необхідно Залишити заявку на Підключення по одному з наших номерів:

ОЛЕКСАНДР ВАЩЕНКО, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ "ОКОЛИЦІ", ВИЯВИВ БАЖАННЯ ПРОСПОНСОРУВАТИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ОПІШНІ-2018:

Дата створення: 11:01 03.08.2018

ВІН ВЗЯВ НА СЕБЕ УСІ ФІНАНСОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИСТУПОМ СУПЕР-ФІНАЛІСТА ТЕЛЕПРОЕКТУ "Х-ФАКТОР", УКРАЇНСЬКОГО СПІВАКА ОЛЕГА КЕНЗОВА ТА ДИСКОТЕКОЮ ВІД  DJ SAZ & MC BONDD.

І-е МІСЦЕ З ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ, І-е МІСЦЕ З ПІДНІМАННЯ ГИРІ, ІІ-е МІСЦЕ З МІНІ-ФУТБОЛУ І В ПІДСУМКУ ІІІ-е - ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ 28 ЛИПНЯ ВИБОРОЛИ ОПІШНЯНИ В СПАРТАКІАДІ "КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ЗІНЬКІВЩИНИ 2018 РОКУ".

Дата створення: 09:52 02.08.2018

Наша збірна складалася із 16 осіб: Олександра Кривошапки, Лариси Анепір, Сергія Чечеля, Ірини Дубинки, Вадима Ущенка, Олега Ущенка, Богдана Пошивайла, Максима Мальченка, Миколи Василіва, Сергія Пругла, Владислава Крамаренка, Сергія Склинського, Давида Силкіна, Ігоря Канівця, Олексія Фараона та Леоніда Воронянського.

ОПІШНЯ: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ І ТРОТУАРУ ПО ВУЛИЦІ ЯВДОХИ ТА ГАВРИЛА ПОШИВАЙЛІВ ВІД 12-го БУДИНКУ до 28-го ЗАВЕРШЕНО 26 ЛИПНЯ.

Дата створення: 15:56 27.07.2018

На знак подяки місцеві мешканці поцупили у виконавця робіт ПП "Сільпродпостач" 10 дерев'яних піддонів для бетонних блоків. 27 липня підрядник наніс на проїжджу частину дорожню розмітку. Капітальне "переодягання" у нове асфальтобетонне покриття обійшлося бюджету Опішнянської селищної ради в понад 1 мільйон 400 тисяч гривень. Ірина Гармаш, "голос Опішні" Фото автора